6 Temmuz 2007 Cuma

1.YIL YEMEĞİ


Malum daha öncede belirtiğim gibi 2 Temmuz evliliğimin 1.yılıydı.Bu sebeple eşim beni Tekirdağ'ın Kumbağ beldesinde bir balıkçıya götürdü.Ordan çektiğim görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim.
Kumbağ küçük bir yer ama tatilciler yazın buraya akın ettiği için çok kalabalık bir yer.Deniz kıyısında çok güzel balık restorantları var.Denizi ve kumsalıda çok güzeldir.Ama bence hafta içi güzel oluyor.Hafta sonu aşırı kalabalık olduğu için sevmiyorum.Gittiğimizde akşam üstüydü ve biraz rüzgarlıydı.Deniz çok dalgalıydı.


Ve salatamız geldi.Masaya önceden gelen salataları çok seviyorum.Bazen sadece onu yesem doyacakmışım gibi geliyor.İkimizde iş çıkışı gittiğimiz için açtık ve salataya saldırdık.

Şekil A eşim...Tabii ardından siparişlerimiz geldi.
Ben Mezgit yedim.Çok beğendim.Çok taze ve lezzetliydi.Eşim Karides güveç.Ama beğenmedi.Kuru olduğunu söyledi.Normalde biraz sulu oluyormuş.Yemeğin sonunda karnımız tok ve mutluyduk.Herkese tavsiye ederim fiyatlarıda diğer yerlere göre daha uygundu.(Mehmetin Yeri)


Yakında Ayşe yi görmeye geldikleri gece yaptıklarımızı yayınlayacağım.
http://melisfulya.blogcu.com/ arkadaşımın sobesini de en kısa zamanda cevaplayacağım.

1 yorum:

geçmiş yorumlar dedi ki...

MUTLULUKLAR
Yazan: MAVİ ESİNTİ

EN GÜZEL YILLAR SİZİN OLSUN ::)

Bağlantı Düzenle Sil


Selam canim
Yazan: bonsaicicegi

Allah mutlulugunuzu bozmasin canim. Ne güzel... Bu arada senide görmüs olduk.
Keske komsu olsaydik inan benim yaptiklarim bize fazla geliyor,iki kisi olunca. Ama kismet iste :). Bu arada disarida yemek yemenin zevki de baska bazen ben esime evde yemek oldugu halde disarida yiyelim bu aksam diyorum.Sagolsun o da beni kirmiyor. Hersey önüne hazir geliyor. Masa kurma ,kaldirma yok. Arada güzel oluyor yani :).

fatoş:evet arkadaşım dışarda yemek hakikaten bazen çok iyi geliyor.Dileklerin için teşekkür ederim.

Düzenleyen maviveportakal gün: 5/7/2007 saat: 16:19

Bağlantı Düzenle Sil


:)
Yazan: guzela

nice yıllara mutlu mutlu girin....

Bağlantı Düzenle Sil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Related Posts with Thumbnails